Dispute Resolution in M&A Transactions: 18-19 maja 2017 r.

Sąd Arbitrażowy przy Lewiatanie już po raz czwarty ma zaszczyt zaprosić na Dispute Resolution in M&A Transactions – wyjątkową międzynarodową konferencję i największe tego typu wydarzenie w regionie poświęcone arbitrażowi w transakcjach fuzji i przejęć. Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017 r. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Podczas dwudniowej sesji z udziałem trzydziestu światowych ekspertów – prawników transakcyjnych oraz arbitrażowych, prawników przedsiębiorstw, arbitrów oraz doradców biznesowych – będziemy dyskutować o  bieżących trendach, największych wyzwaniach oraz praktycznych aspektach związanych z arbitrażem w transakcjach M&A. Konferencja odbędzie się w języku angielskim a główne tematy sesji obejmą m.in. pre-closing M&A disputes, non-monetary reliefs oraz M&A disputes in publicly listed companies environment.

Konferencja skierowana jest do arbitrów, pełnomocników, in-house lawyers,  a także doradców prawnych i biznesowych w transakcjach M&A. Na życzenie uczestników Organizatorzy wystawiać będą także zaświadczenia o uczestnictwie w Konferencji w ramach doskonalenia zawodowego adwokatów i radców prawnych.

Impreza zapowiada się bardzo ciekawie!

Rejestracja: https://online.ikongres.pl/conference/Dispute_Resolution_in_MA_Transactions

Program: http://www.sadarbitrazowy.org.pl/repository/nowy%20folder/M-A-Conference-Program.pdf

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s